DKS-BBOARD6.5
DigiKey Standard
Part Number: DKS-BBOARD6.5
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Solderless Breadboard Terminal Strip (No Frame) 6.50" x 2.14" (165.1mm x 54.4mm)