DEL-BR3D30AC
Weidmüller
Part Number: DEL-BR3D30AC
Description
CIRCUIT BREAKER THERMAL MAGNETIC 3 P ; CIRCUIT BREAKER THERMAL MAGNETIC 3 P 30A; Product Range:BR Series; Voltage Rating VAC:480VAC; Voltage Rating VDC:-; Current Rating:30A; No. of Poles:3 Pole; Circuit Breaker Mounting:DIN Rail