DEL-BR1D20AC
Weidmüller
Part Number: DEL-BR1D20AC
Description
CIRCUIT BREAKER THERMAL MAGNETIC 1 P ; CIRCUIT BREAKER THERMAL MAGNETIC 1 P 20A; Product Range:BR Series; Voltage Rating VAC:480VAC; Voltage Rating VDC:-; Current Rating:20A; No. of Poles:1 Pole; Circuit Breaker Mounting:DIN Rail