PLTT2512Z4641BGT5
Vishay
Part Number: PLTT2512Z4641BGT5
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Res Thin Film 2512 4.64kOhm 0.1% 1W ±5ppm/°C Molded T/R