SLU18-SMSM-01.50M
Times Microwave Systems (TMS)
Part Number: SLU18-SMSM-01.50M
Description
LEAD SMA-SMA 18GHZ 1.5M; Connector Type A:SMA Straight Plug; Connector Type B:SMA Plug 50ohm; Coaxial Cable Type:-; Impedance:50ohm; Cable Length - Imperial:59.05"; Cable Length - Metric:1.5m; Jacket Colour:Transparent; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Cable Assembly Type:RF Coaxial; Jacket Material:FEP; Overall Length:1.5m