SLU18-SMNM-02.00M
Times Microwave Systems (TMS)
Part Number: SLU18-SMNM-02.00M
Description
LEAD SMA-N 18GHZ 2.0M; Connector Type A:SMA Straight Plug; Connector Type B:N Type Plug 50ohm; Coaxial Cable Type:-; Impedance:50ohm; Cable Length - Imperial:78.74"; Cable Length - Metric:2m; Jacket Colour:Transparent; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Cable Assembly Type:RF Coaxial; Jacket Material:FEP; Overall Length:2m