SLU18-SMNM-01.25M
Times Microwave Systems (TMS)
Part Number: SLU18-SMNM-01.25M
Description
LEAD SMA-N 18GHZ 1.25M; Connector Type A:SMA Straight Plug; Connector Type B:N Type Plug 50ohm; Coaxial Cable Type:-; Impedance:50ohm; Cable Length - Imperial:49.212"; Cable Length - Metric:1.25m; Jacket Colour:Transparent; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Cable Assembly Type:RF Coaxial; Jacket Material:FEP; Overall Length:1.25m