PTMA401120P2AST
Texas Instruments
Part Number: PTMA401120P2AST
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Mouser Electronics N/A 0 Buy
AVNET Europe PTMA401120P2AST Buy
Description
Module DC-DC 1-OUT 12V 1A 12W 6-Pin DIP Module T/R