PTMA401120A2AZT
Texas Instruments
Part Number: PTMA401120A2AZT
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Mouser Electronics 595-PTMA401120A2AZT 0 Buy
AVNET Europe PTMA401120A2AZT Buy
Description
Module DC-DC 1-OUT 12V 1A 12W 5-Pin DIP Module T/R