LMZM23601V3SILR
Texas Instruments
Series: LMZM23601
Part Number: LMZM23601V3SILR
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Win Source LMZM23601V3SILR 14100 Buy
Description
4V to 36V, 1A Step-Down Converter Module With Integrated Inductor in 3x3.8x1.6mm Package 10-uSiP -40 to 125