| Win Source | LMZ21701 | 1130 | Buy | |
| Quest Components | LMZ21701SILR | 13 | Buy | |
LMZ21701 1A SIMPLE SWITCHER? Nano Module with 17V Maximum Input Voltage
| Title | Manufacturer | Part Number |
|---|---|---|
| 15V to 60V Wide Input Four-Output SIMPLE SWITCHER® Reference Design Using LM46002 and LMZ21701 | Texas Instruments | PMP10618 |