LMK60E2-125M00SIAT .
Texas Instruments
Part Number: LMK60E2-125M00SIAT .
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
OSCILLATOR 125MHZ 3.465V QFM-6; Frequency:125MHz; Supply Voltage Min:3.135V; Supply Voltage Max:3.465V; Digital IC Case:QFM; No. of Pins:6Pins; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Product Range:-; RoHS Phthalates Compliant:Yes; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)