G2BM400V12AL10
Tele Radio
Part Number: G2BM400V12AL10
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
RELAY REAL LOAD MONITORING; Product Range:-; Contact Configuration:SPDT; Contact Current:5A; Relay Mounting:DIN Rail; Relay Terminals:Screw; Switching Voltage Max:250VAC; Supply Voltage Max:400VAC; Phase Type:-; Power Consumption:1.5W; Phase Monitoring Range Min:-; Phase Monitoring Range Max:-; Approvals & Standards:-; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017)