9W2TP48P0S001
Sanyo Semiconductor
Part Number: 9W2TP48P0S001
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
CENTRIFUGAL FAN 221X71MM 48VDC; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:48V; Current Type:DC; Fan Frame Size:221mm; External Depth:71mm; Flow Rate - Metric:19.6m³/min; Flow Rate - Imperial:692cu.ft/min; Noise Rating:73.5dBA