9W1TJ48P0H61
Sanyo Semiconductor
Part Number: 9W1TJ48P0H61
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
DC CENTRIFUGAL FAN 133 X 91MM 48V; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:48V; Current Type:DC; Fan Frame Size:133mm; External Depth:91mm; Flow Rate - Metric:6.39m /min; Flow Rate - Imperial:225cu.ft/min; Noise Rating:61dBA ;RoHS Compliant: Yes