9TS48P0G001
Sanyo Semiconductor
Part Number: 9TS48P0G001
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
CENTRIFUGAL FAN 225MM X 99MM 48VDC; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:48V; Current Type:DC; Fan Frame Size:225mm; External Depth:99mm; Flow Rate - Metric:28.1m /min; Flow Rate - Imperial:992cu.ft/min; Noise Rating:74.5dBA