9TN24P1H01
Sanyo Semiconductor
Part Number: 9TN24P1H01
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
DC CENTRIFUGAL FAN 150 X 35MM 24V; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:24V; Current Type:DC; Fan Frame Size:150mm; External Depth:35mm; Flow Rate - Metric:3.83m /min; Flow Rate - Imperial:135cu.ft/min; Noise Rating:59dBA ;RoHS Compliant: Yes