9TG24P0G01
Sanyo Semiconductor
Part Number: 9TG24P0G01
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
IMPELLER 3.9A 24V; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:24V; Current Type:DC; Fan Frame Size:175mm; External Depth:69mm; Flow Rate - Metric:14m /min; Flow Rate - Imperial:494.7cu.ft/min; Noise Rating:73dBA; Bearing Type:Ball ;RoHS Compliant: Yes