2H4238B17S340
Sanyo Semiconductor
Part Number: 2H4238B17S340
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
STEPPER MOTOR W/ ENCODER 3-CH 0.39NM; Coil Type:Bipolar; Torque Max:-; Current Rating:1.7A; No. of Phases:Two; Resistance:1.3ohm; Inductance:3.4mH; Inertia:0.056kg-cm2; Product Range:-; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017) ;RoHS Compliant: Yes