109BM12GC2-1
Sanyo Semiconductor
Part Number: 109BM12GC2-1
Description
BLOWER -000A 12V; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:12V; Current Type:DC; Fan Frame Size:94.5mm; External Depth:33mm; Flow Rate - Metric:760.02l/min; Flow Rate - Imperial:26.84cu.ft/min; Noise Rating:52dBA; Bearing Type:Ball ;RoHS Compliant: Yes