109BF12HA2
Sanyo Semiconductor
Part Number: 109BF12HA2
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
FAN BLOWER 120MM 12VDC; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:12V; Current Type:DC; Fan Frame Size:120mm; External Depth:32mm; Flow Rate - Metric:0.78m3/min; Flow Rate - Imperial:27.5cu.ft/min; Noise Rating:52dBA; Bearing ;RoHS Compliant: Yes