PA4344.682NLT
Pulse Electronics
Part Number: PA4344.682NLT
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Ameya360 PA4344.682NLT 1800 Buy
Description
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 19A 0.0092Ohm DCR Auto