PA4331.103NLT
Pulse Electronics
Part Number: PA4331.103NLT
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Drum Core Shielded Power Inductor Wirewound Ferrite 10uH 20% 1MHz 1A SMD T/R