MCF54452VP266R
NXP Semiconductors N.V.
Part Number: MCF54452VP266R
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
MPU MCF5445x ColdFire 32-Bit 266MHz 1.35V to 1.65V 360-Pin TEPBGA