BUK9515-100A127
NXP Semiconductors N.V.
Part Number: BUK9515-100A127
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Nexperia BUK9515-100A - Power Field-Effect Transistor, 75A, 100V, 0.016ohm, N-Channel, MOSFET, TO-220AB