NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS02368
Nihon Dempa Kogyo Co., Ltd. (NDK)
Part Number: NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS02368
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
AVNET Asia Pacific NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS02368 Buy
Description
Crystal 32MHz 9pF 50Ohm 4-Pin SMD