NX3225GA-12.000M-STD-CRG-2
Nihon Dempa Kogyo Co., Ltd. (NDK)
Part Number: NX3225GA-12.000M-STD-CRG-2
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Crystal 12MHz 8pF 100Ω 4-Pin SMD