NX2016SA-80M-STD-CZS-3
Nihon Dempa Kogyo Co., Ltd. (NDK)
Part Number: NX2016SA-80M-STD-CZS-3
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
AVNET Asia Pacific NX2016SA-80M-STD-CZS-3 Buy
Description
80 MHz ±15ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead