NX2016SA-32MHZ-EXS00A-CS06654
Nihon Dempa Kogyo Co., Ltd. (NDK)
Part Number: NX2016SA-32MHZ-EXS00A-CS06654
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
AVNET Asia Pacific NX2016SA-32MHZ-EXS00A-CS06654 5 Buy
Description
32 MHz Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead