Part Number: EP102ULD20
Description
Product Range:EP100 Series; Current Rating:20A; No. of Poles:2 Pole; Voltage Rating VDC:110VDC; Voltage Rating VAC:480VAC; Circuit Breaker Mounting:DIN Rail ;RoHS Compliant: Yes