FFC3A20-17-G
FFC3A20-17-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC3A20-17-G
DigiKey
2073-FFC3A20-17-GTR-ND
0
Buy
Description
17 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical - 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount