FFC2C05-68-G
FFC2C05-68-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC2C05-68-G
DigiKey
2073-FFC2C05-68-GTR-ND
Description
68 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle