FFC2C05-21-G
FFC2C05-21-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC2C05-21-G
DigiKey
2073-FFC2C05-21-GTR-ND
0
Buy
Description
21 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle