FFC2B35-11-G
FFC2B35-11-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC2B35-11-G
DigiKey
2073-FFC2B35-11-GTR-ND
Description
11 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle