FFC2A33-10-T-R
FFC2A33-10-T-R
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC2A33-10-T-R
DigiKey
2073-FFC2A33-10-T-RTR-ND
Description
10 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical - 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount