FFC2A32-30-T
FFC2A32-30-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC2A32-30-T
DigiKey
2073-FFC2A32-30-TDKR-ND
986
Buy
Description
30 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical - 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount