FFC2A32-30-G
FFC2A32-30-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC2A32-30-G
DigiKey
2073-FFC2A32-30-GTR-ND
0
Buy
Description
30 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical - 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount