FFC2A32-10-T
FFC2A32-10-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC2A32-10-T
DigiKey
2073-FFC2A32-10-TDKR-ND
4408
Buy
Description
10 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical - 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount