FFC1B06-39-G
FFC1B06-39-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC1B06-39-G
DigiKey
2073-FFC1B06-39-GTR-ND
Description
39 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle