FFC1B06-13-G
FFC1B06-13-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: FFC1B06-13-G
DigiKey
2073-FFC1B06-13-GTR-ND
0
Buy
Description
13 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle