BG125-22-A-1-1-0440-N-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BG125-22-A-1-1-0440-N-D
Description
22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold