BG120-80-A-0-N-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BG120-80-A-0-N-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
80 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold