BG050-54A-0-0450-0737-0350-L-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BG050-54A-0-0450-0737-0350-L-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Surface Mount 54 position 0.100" (2.54mm)