BG040-58-A-0650-0300-N-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BG040-58-A-0650-0300-N-G
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Through Hole 58 position 0.100" (2.54mm)