BG030-34-A-0450-0300-N-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BG030-34-A-0450-0300-N-G
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Through Hole 34 position 0.100" (2.54mm)