BF120-34-A-0-N-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BF120-34-A-0-N-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
34 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold