BF100-58-A-C-0-0625-N-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BF100-58-A-C-0-0625-N-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
58 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold