BF050-22-A-B-0400-0300-N-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BF050-22-A-B-0400-0300-N-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Through Hole 22 position 0.079" (2.00mm)