BF020-25-A-B-0400-0300-N-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BF020-25-A-B-0400-0300-N-G
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Through Hole 25 position 0.079" (2.00mm)