BD120-26-A-0305-0229-L-B
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BD120-26-A-0305-0229-L-B
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Through Hole 26 position 0.050" (1.27mm)